ZIMOWISKO 
NARCIARSKIE
ZN-1 
plakat
TERMIN I - 8 dni - 13 stycznia (sob)  - 20 stycznia (sob) 2018 (8 dni)
Zbiórka 7.3o wyjazd 8.oo 13 stycznia 
Parking Lidla  - róg ul.Conrada i ul.Reymonta

UCZESTNICY - Dla wszystkich chętnych "narciarzy" w wieku 6-10 - "grupa młodsza" i 11-16 lat - "grupa starsza" (umiejących lub chcących się nauczyć jeżdzić na nartach) 

MIEJSCE -
- Pensjonat " Olza" w Jaworzynce koło Wisły.
Dom 40 osobowy . Pokoje 3-5 osobowe z łazienkami Stołówka na miejscu. 
Wyciągi narciarskie "Zagroń" i "Złoty Groń" w Istebnej

Koszt zimowiska - 800,- zł 
Koszt nie obejmuje wypożyczenia sprzętu narciarskiego i  karnetów na wyciągi narciarskie !
Uwaga ! Jest możliwość wyjazdu na dwa turnusy (15 dni).
Koszt wyjazdu na dwa turnusy - 1500 zł

Liczba miejsc - 33 + 6 kadry

Kadra
Komendant zimowiska - Dorota Chelewska tel.514826136 
wychowawca - 
wychowawczyni - Joanna Gutowska- Ślesik
wychowawczyni - Gabriela Kraszewska

kierowca -
instruktor jazdy na nartach - miejscowy


PROGRAM
- wycieczka do Wisły
- wycieczka do Koniakowa
- wycieczka na Trójstyk
- aquapark w Istebnej lub w Wiśle (hotel Gołębiewski)
- kulig
- gry i zabawy na śniegu
- zajęcia świetlicowe
-doskonalenie techniki jazdy na nartach dla umiejących jeździć i nauka jazdy dla nie umiejących jeździć.
UWAGA ! TRZEBA MIEĆ WŁASNY  LUB WYPOŻYCZONY  SPRZĘT( na miejscu kosztuje ok.100 zł za cały pobyt).
OBOWIĄZKOWO KASKI !!! 
(są w komplecie wypożyczanego sprzętu)

 ZAPISY NA ZIMOWISKO

 

 

 
Dziecko można zapisać telefonicznie: - tel. 518 580 600 
lub mailowo na adres
 zima@nietylkomysl.pl,
prosimy w treści wiadomości podać:
- imię i nazwisko dziecka,
- telefon i e-mail kontaktowy do rodziców,
- pesel dziecka,
- adres,
- nazwę wyjazdu.
Pozostałe informacje na bieżąco !
KONTO WPŁAT ZA ZIMOWISKA !
96 1500 2022 1220 2003 0918 0000 

Lista osób, zapisanych na zimowisko:
kolor biały - zgłoszenie na zimowisko
kolor żółty - wpłacono 100 zł zaliczki
kolor niebieski - wpłata całkowita

        
1. Markiewicz Aleksandra  2004 
2. Markiewicz  Sonia  2004 
3. Suchodolska Karolina 2008
4. Dąbkowski  Dominik  2011 
5. Włodyczuk  Małgorzata  2008 
6. Przeniosło Piotr  2007 
7.  Kelauridze  Filip  2007
8. Ziułkowski Piotr  2006 
9. Ziułkowski  Hubert  2004 
10. Nyszko Amelia  2009 
11. Lewandowska  Julia  2009 
12.  Przybyszewska Izabella   2005 
13.  Przybyszewski  Paweł  2005 
14. Krzysztoszek Pola  2008 
15. Wasilewska Zosia  2009 
16. Nowak Grzegorz   2006 
17. Mieszkowska  Julia   2006 
18. Kowalska  Zuzanna  2007 
19. Kutra Nadia  2005 
20. Sawicka Pola  2008 
21. Wyroślak Wiktor  2006 
22. Fankidejski Filip  2006 
23. Fankidejski  Kacper  2008 
24.  Kraszewski Konrad  2005 
25. Godlewska             Hanna 2009 
26.
Kraszewska Kalina  2010 
27. Tulicki  Szymon  2008 
28.
Ślesik Inez 
2008 
29. Ślesik Aleksander 2010
30. Świątek Hubert  2005 
31.  Basiuk  Patryk  2005 
32. Morawska Ela  2006 
33. Morawski  Maciej  
2008 
   
 
 
   
 
   
 
   
 
powrót